ប្រកាសជាផ្លូវការនូវលទ្ធផលបោះឆ្នោតជ្រើសតាំង លោក ម៉ៅ សាវ៉ាត ជាប្រធានសមាគម CATA ផ្នែកខេត្តសៀមរាប សម្រាប់អាណត្តិថ្មី
សមាគមបានប្រកាសជាផ្លូវការនូវលទ្ធផលបោះឆ្នោតជ្រើសតាំង លោក ម៉ៅ សាវ៉ាត ជាប្រធានសមាគមួទេសចរណ៍​ សាខាខេត្តសៀមរាប សម្រាប់អាណត្តិថ្មី។
ការប្រកាសថ្នាក់ដឹកនាំសមាគមដែលទើបតែជាប់ឆ្នោតថ្មី ដែលជាទំព័រថ្មីមួយសម្រាប់សមាគម និងបញ្ជាក់ពីការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់ CATA ក្នុងការពង្រឹងកិច្ចសហការនិងតំណាងវិស័យទេសចរណ៍ឱ្យកាន់តែមានប្រសិទ្ធភាព។
ក្រោមការដឹកនាំថ្មីនេះ CATA ប្តេជ្ញាបន្តបេសកកម្មយ៉ាងសកម្ម ក្នុងការលើកកម្ពស់សក្តានុពលទេសចរណ៍ខេត្តសៀមរាប ឱ្យក្លាយជាគោលដៅទេសចរណ៍កម្រិតពិភពលោក ដែលប្រកបដោយភាពទាក់ទាញ និងចីរភាពសម្រាប់ភ្ញៀវទេសចរមកពីគ្រប់ទិសទី។

The official announcement of Mr. Mao Savath as the newly elected President of the CATA Siem Reap Chapter
A landmark moment of the event was the official announcement of Mr. Mao Savath as the newly elected President of the CATA Siem Reap Chapter.
With this new leadership, was also announced, marking a new chapter for the association and reaffirming CATA’s commitment to strengthening collaboration and effectively representing the tourism industry in Siem Reap.
CATA reaffirms its dedication to fostering a resilient and vibrant tourism ecosystem, positioning Siem Reap as a premier, sustainable destination for international and domestic visitors alive.